Beton kalıplarında ilk ve en büyük uluslararası markası..
Mükemmellik detaylarda gizlidir..
Özel, kamu ve fabrika alanlarının sınırlarını birbirinden dekoratif çizgilerle belirliyoruz.
AKDAŞ, asalet ve kimlik katar..
Doğanın güzelliğini ve hayalini yansıtmakta sınır tanımıyoruz..
1991'den beri betona şekil veren güç..
Göklere yükselen mimari.. Detaylara gizlenen estetik anlayış..
Bir defa değil size yıllarca hizmet edecek kalıcı estetik çözümler.
21 yıldır sektörün değişmeyen yenilikçi lideri..
Zamanın en kıymetli sermaye olduğunun bilincindeyiz..
AKDAŞ > Kurumsal

Beton kalıplarında ilk ve en büyük uluslararası markası...
Temelleri 1991 yılında atılan AKDAŞ BETON KALIP ŞİRKETİ, inşaat kalıp sektöründe 23 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Kuşaktan kuşağa süregelen tecrübe ve deneyimi bünyesinde koruyan ve üretime 60 metrekarelik alanda başlayan, bugün ise 2,500 metrekarelik alanda hizmet vermekte olan AKDAŞ; sektöründe ilk ve önde gelen firma olarak da farkındalığını korumaktadır.

Kalıp sektöründe üretim gücünü artırmak adına her zaman kendini güncelleyen AKDAŞ; bu doğrultuda makine gücünü artırıp yeni arge çalışmalarına büyük yer veren ve iş istihdamı sağlayarak ülke ekonomisine destek vermektedir. Duvar kalıbından, minare kalıbına, rogar kalıbından istinat duvar kalıbına, balkon kalıbından her çesit nitelikli özel tasarımda estetik özellikli beton kalıbını üreten ve bir beton kalıbı için gerekli olan A’ dan’ Z’ ye tüm enstrümanları elinde bulunduran AKDAŞ Beton Kalıpları bu sektörde ne kadar iddialı olduğunu da göstermiş olmakta.

KONYA, İSTANBUL, İZMİR, ANKARA, SAMSUN, BURSA, DİYARBAKIR, SAKARYA, BATMAN, ANTALYA başta olmak üzere TÜRKİYE’NİN her noktasında güçlü pazar ağını kuruyor ve uluslararası pazarda da başta Almanya, Fransa, Karadağ, Romanya, Çeçenistan, Kıbrıs, Irak olmak üzere yeni çalışmalarla da ağını genişletmektedir.

Sektördeki haklı yerini kaliteden taviz vermeden, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak üretmiş olduğu birçok ürünün MARKA ve tasarım patentini elinde bulundurup firmanın ve müsterinin kendi pazarında hakkını korumaktadır.

Konya’nın ilk uluslararası beton kalıbı markası olan AKDAŞ Şirketi sektörünün en büyüğü olarak yılda yüzde 30 büyüme oranı belirliyor.